رژه نیروهای مسلح در نخستین روز از هفته دفاع مقدس در استان البرز برگزار شد
شناسه خبر : 55 | تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۸:۳۰ |

به گزارش رخدادالبرز ، این رژه هم‌زمان با سراسر کشور در استان البرز برگزار شد و در این مراسم نیروهای مسلح با برگزاری رژه و با اتحاد و همدلی گوشه‌ای از توانمندی‌ها و اقتدار نظامی این خطه از کشور را به رخ دشمن کشاندند. یگان‌های نمونه نیروهای مسلح استان البرز ، اعم از یگان های سپاه ، ارتش ، نیروهای انتظامی ، لشکر عملیاتی ۱۰ سیدالشهدا، لشکر تکاور ولایت از ارتش و … توان دفاعی و نظامی خود را به نمایش گذاشتند.

مراسم رژه نیروهای مسلح با حضور ، آیت الله همدانی نماینده ولی فقیه استان ، سردار مولایی فرمانده سپاه استان ، محمد علی نجفی استاندار البرز، ، فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده لشکر ۲۳ تکاور ولایت ، مدیرکل صدا و سیمای استان البرز و نمایندگان استان البرز در مجلس و شماری از مسئولان ارشد نظامی و انتظامی استان برگزار شد.

یگان‌های حاضر در این مراسم علاوه بر انجام رژه بار دیگر با آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی، امام راحل(ره)، شهدا و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

محل برگزاري این مراسم در محل بلوار سرداران گمنام کرج و با حضور جمع زیادی از مردم، خانواده‌های ایثارگران، جانبازان و شهدا برگزار شد. در این مراسم از خانواده چند شهید مدافع حرم به رسم تقدیر از شجاعت، ایثار و ازخودگذشتگی های شهدای بزرگوار استان البرز با تقدیم لوح یادبود به دست برخی مسئولین از جمله نماینده ولی فقیه در استان البرز تجلیل شد. از جمله خانواده های شهدای مورد تجلیل خانواده شهید ارتش غلامرضا فروتن مقدم، شهید ارتش رضا رنجبر، شهید مدافع حرم ارتشی مجتبی یداللهی منفرد، شهید نیروی انتظامی قاسم درخشان، شهید نیروی انتظامی وحید جفری ، شهید پاسدار کاظم حدادپور و شهید بسیجی محمد فتح شاهی و شهید مدافع حرم اصغر الیاسی که این شهید بزرگوار در هفته گذشته در البرز تشییع شد، بودند.

برچسب ها
ثبت دیدگاه
گالری تصاویر مشابه