عزیزاله شهبازی در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی البرز که صبح امروز به مناسبت هفته‌ ناجا در ستاد فرماندهی انتظامی استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی تداعی‌کننده رشادت‌های دوران سختی جنگ تحمیلی است. وی افزود: ایران اسلامی کشور قدرتمندی است و  به هرگونه  تعرض در دفاع از کشور و مرزها بدون تعارف پاسخ‌ می‌دهد. استاندار […]

 

عزیزاله شهبازی در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی البرز که صبح امروز به مناسبت هفته‌ ناجا در ستاد فرماندهی انتظامی استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی تداعی‌کننده رشادت‌های دوران سختی جنگ تحمیلی است.

وی افزود: ایران اسلامی کشور قدرتمندی است و  به هرگونه  تعرض در دفاع از کشور و مرزها بدون تعارف پاسخ‌ می‌دهد.

استاندار البرز با بیان اینکه  سرنگونی پهپاد آمریکایی یکی از  دستاوردهای انقلاب اسلامی است، بیان کرد: در دوران دفاع مقدس البرز  بسیار خوش درخشید و تعداد زیادی شهید و جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

شهبازی با بیان اینکه امنیت و آرامشی که اکنون در البرز حاکم است سبب  تقویت بسترهای حضور بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران شده و در این راستا نیروی انتظامی نقش غیر قابل انکاری دارد که مشارکت مردم را در ابعاد مختلف به ویژه ‌اقتصادی گسترش می‌دهد،عنوان کرد:‌ حضور آمریکا در منطقه چیزی جز نفرت و نکبت نداشت و تحریم‌های ظالمانه و چند ساله آنها ‌علیه ایران اسلامی ثمری نداشته و جمهوری اسلامی با اقتصاد مقاومتی توان داخلی را شکوفا کرد.

شهبازی با اشاره به لزوم به کارگیری ظرفیت های داخلی برای تحقق رونق تولید، گفت: صاحب یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی در البرز که چند روز پیش در آن حضور داشتیم بر این باور است که تحریم‌ها باعث شکوفایی استعدادهای جوانان این کشور و افزایش توان و تولید داخلی شده است.

  • منبع خبر : تسنیم