امام جمعه شهرستان نظر آباد در دیدار با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز بر ضرورت توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی در راستای کاهش نرخ بیکاری در جامعه تأکید کرد.

به گزارش رخداد البرز، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز، تقی غیاثی تبار، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این استان به همراه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ساوجبلاغ و تعدادی از کارشناسان این اداره کل با امام جمعه شهرستان نظر آباد دیدار کرد.

حجت السلام و المسلمین موسوی، امام جمعه شهرستان نظر آباد در این دیدار ضمن اشاره به نقش آموزش های فنی و مهارتی مورد نیاز بازار کار به اجرای با کیفیت این آموزش ها در ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری شهرستان و نیز افزایش سطح کیفی خدمات ارائه شده از سوی افراد آموزش دیده تأکید کرد.

وی با تأیید برنامه های آموزش فنی و حرفه ای بر همکاری و تعامل در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی در شهرستان نظرآباد اشاره کرد.

تقی غیاثی تبار با ارائه گزارشی از توانمندی ها، دستاوردها و عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز به برنامه ریزی این اداره در جهت توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی اشاره کرد.

غیاثی تبار در این دیدار به ضرورت تعامل و همکاری دستگاه های ذی ربط در شهرستان نظر آباد برای توسعه آموزش های مهارتی تأکید کرد و از آمادگی این اداره کل برای برنامه ریزی و اجرای آموزش های فنی و مهارتی به افراد جویای کار و علاقه مند خبر داد.

  • منبع خبر : سازمان فني حرفه اي